Nauczyciele i pracownicy

       

Dyrektor szkoły: Giszko Marta                      dyrektor-radwanice@wp.pl
Z-ca Dyrektora: Klukowska Małgorzata       radwanice-wicedyrektor@wp.pl
Oddział‚ przedszkolny  
Karpińska Karolina
 
Szajna-Lasowa Zdzisława
 
Edukacja wczesnoszkolna: 
Judzińska Katarzyna
ginkaszin@interia.pl
Koćwin-Czajka Małgorzata
m.k.czajka@wp.pl
Kostecka Grażyna grazyna_kostecka@wp.pl
Maćków Barbara
barbara.mackow@wp.pl
Panek Abigail
 
Ostrożyń„ska Anna
ania@ostrozynski.com
Schayer Beata
atascha@wp.pl
Język polski: 
Chodorowska Magdalenamagchodo@gmail.com
Falkowska Magdalena
mfalkowska1@op.pl
Petkov Małgorzata
 
Geografia 
Kątnik Katarzyna
k.katnik@wp.pl
Fizyka 
Galewska Ewaewa11032@wp.pl
Matematyka: 
Barucha Magdalena
 
Klukowska Małgorzata
m.kluk@interia.pl
Żuchelkowska Sabina
sore.sabina@interia.pl
Język angielski: 
Mielnikiewicz Tomasz
mielnikiewicztomasz@wp.pl
Solarek Magdalenamagda.solarek@wp.pl
Szymczak Magdalena
magda.szymczak.0b@gmail.com
Język niemiecki: 
Goryszewska Hanna
 
Pondo Małgorzatampondo@interia.pl
Przyroda / Biologia: 
Kątnik Katarzyna
k.katnik@wp.pl

Wróbel Agnieszka

agnieszkawrobel1@onet.pl
Chemia 
Wróbel Agnieszkaagnieszkawrobel1@onet.pl
Historia: 
Magdalena Falkowska
mfalkowska1@wp.pl
Worach Marcinmarcin.worach@wp.pl
Zajęcia komputerowe / Informatyka: 
Barucha Magdalena
 
Giszko Marta
dyrektor-radwanice@wp.pl
Klukowska Małgorzata
m.kluk@interia.pl
Worach Marcinmarcin.worach@wp.pl
Plastyka: 
Kątnik Katarzyna k.katnik@wp.pl
Religia: 
ks.Grudziński Ludwik
lg@radwanice.us
ks.Rój Henryk
henroj@op.pl
Muzyka: 
Goryszewska Hanna
 
Zajęcia techniczne / Technika: 
Goryszewska Hanna
 
Katnik Katarzyna
k.katnik@wp.pl
WF: 
Czuba - Wrońska Katarzyna
katarzynczuba47@wp.pl
Wachnik Beata
betiw1@wp.pl
Widun - Bednarek Karolina
 
Edukacja dla bezpieczeństwa :
 
Worach Marcin
marcin.worach@wp.pl
Wiedza o społeczeństwie :
 
Marcin Worach
marcin.worach@wp.pl
Logopeda:
 
Olejniczak Ewaewa.m.olejniczak@wp.pl
Pedagog szkolny: 
Bogińczuk Joanna
boginczuk.joanna@wp.pl
Psycholog:
 
Andrzejewska Magdalena
 
Świetlica: 
 Beker Jolanta
jolantabeker@wp.pl
Fajkowska Bożena
bozenafajkowska@wp.pl
Karkut Monika smokmat@op.pl
Kiełbus Barbara
b.kielbus@gmail.com
Pawłowska Sylwiapawlowska.s@wp.pl
Włodarczyk Karolina
g.karolina1@onet.pl
Nauczyciel wspomagający: 
Kulińska Karolina
karlskowron@o2.pl
Biblioteka: 
Kosek Magdalenabiblioteka_spradwanice@o2.pl 
Pracownicy obsł‚ugowo-administracyjni:
Lipczyńska Elżbieta
Lipczyńska Elżbieta Maria
Lupa Marianna
Łągiewka Anita
Michalak Jolanta
Janiszewski Krzysztof

Kosmala Urszula - kierownik administracji  kierownik-radwanice-szkola@wp.pl

Klepacka Bogumiła- specjalista referent
Schmidt Barbara - higienistka
 
 
         
Sobota w ogródku
2018-10-15
 
W sobotę rodzice uczniów klasy 1a, pod czujnym okiem pani Beaty Schayer, przekopali szkolny ...

Dzień Edukacji Narodowej
2018-10-14
 
W miniony piątek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej - były życzenia od pan...


SP w Radwanicach im. Jana Brzechwy.
2007 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Created by EliteMedia