Nauczyciele i pracownicy

       

Dyrektor szkoły: Giszko Marta                      dyrektor-radwanice@wp.pl
Z-ca Dyrektora: Klukowska Małgorzata       radwanice-wicedyrektor@wp.pl
Oddział‚ przedszkolny  
Judzińska Katarzynaginkaszin@interia.pl
Kiełbus Barbarab.kielbus@gmail.com
Szymczak Magdalena
magda.szymczak.0b@gmail.com
Zienkiewicz Daria
daria.zienkiewicz@10g.pl
Edukacja wczesnoszkolna: 
Koćwin-Czajka Małgorzata
m.k.czajka@wp.pl
Kostecka Grażyna grazyna_kostecka@wp.pl
Lipczyńska Małgorzata
lipczynska.mal@gmail.com
Maćków Barbara
barbara.mackow@wp.pl
Ostrożyń„ska Anna
ania@ostrozynski.com
Schayer Beata
atascha@wp.pl
Język polski: 
Chodorowska Magdalenamagchodo@gmail.com
Falkowska Magdalena
mfalkowska1@op.pl
Geografia 
Giszko Martadyrektor-radwanice@wp.pl
Fizyka 
Galewska Ewaewa11032@wp.pl
Matematyka: 
Hojko Elżbieta
 
Klukowska Małgorzata
m.kluk@interia.pl
Żuchelkowska Sabina
sore.sabina@interia.pl
Język angielski: 
Mielnikiewicz Tomasz
mielnikiewicztomasz@wp.pl
Solarek Magdalenamagda.solarek@wp.pl
Język niemiecki: 
Michno Marta
marta.michno@o2.pl
Pondo Małgorzatampondo@interia.pl
Biologia: 

Wróbel Agnieszka

agnieszkawrobel1@onet.pl
Chemia 
Wróbel Agnieszkaagnieszkawrobel1@onet.pl
Historia: 
Worach Marcinmarcin.worach@wp.pl
Informatyka: 
Klukowska Małgorzata
m.kluk@interia.pl
Worach Marcinmarcin.worach@wp.pl
Plastyka: 
Kątnik Katarzyna k.katnik@wp.pl
Religia: 
ks.Grudziński Ludwik
lg@radwanice.us
ks.Rój Henryk
henroj@op.pl
Muzyka: 
Jacek Chlebny 
Technika: 
Katarzyna Kątnikk.katnik@wp.pl
WF: 
Badula Mateusz
mat.badula@gmail.com
Wachnik Beata
betiw1@wp.pl
Logopeda: 
Olejniczak Ewa
ewa.m.olejniczak@wp.pl
Pedagog szkolny: 
Bogińczuk Joanna
boginczuk.joanna@wp.pl
Terapeuta  
Chudzińska Patrycjap.chudzinska@op.pl 
Świetlica: 
HołówkaAnna
aniaholowka@wp.pl
Fajkowska Bożena
bozenafajkowska@wp.pl
Karkut Monika smokmat@op.pl
Kulińska Karolinakarlskowron@o2.pl
Pawłowska Sylwiapawlowska.s@wp.pl
Pondo Małgorzatampondo@interia.pl
Włodarczyk Karolina
g.karolina1@onet.pl
Zienkiewicz Dariadaria.zienkiewicz@10g.pl
Gimnastka korekcyjna: 
Czuba-Wrońska Katarzynakatarzynaczuba47@wp.pl
Biblioteka: 
Kosek Magdalenabiblioteka_spradwanice@o2.pl 
Psycholog: 
Andrzejewska Magdalena 
Pracownicy obsł‚ugowo-administracyjni:
Hendzel Danuta
Lipczyńska Elżbieta
Lipczyńska Elżbieta Maria
Lupa Marianna
Łągiewka Anita
Michalak Jolanta
Janiszewski Krzysztof

Kosmala Urszula - kierownik administracji  kierownik-radwanice-szkola@wp.pl

Klepacka Bogumiła- specjalista referent
Schmidt Barbara - higienistka
 
 
         
Spotkanie autorskie
2018-05-20
 
26 kwietnia klasa 1A poszła do biblioteki radwanickiej na spotkanie z autorką książek dla dzieci...

Z wizytą u pan Jana
2018-05-13
 
9 maja klasy 3a i 3b pojechały do Muzeum Narodowego na lekcję muzealną „Życie i twó...


SP w Radwanicach im. Jana Brzechwy.
2007 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Created by EliteMedia