Nauczyciele i pracownicy

       

Dyrektor szkoły: Hojko Elżbieta                   radwanice-dyrektor@wp.pl
Z-ca Dyrektora:   Klukowska Małgorzata   radwanice-wicedyrektor@wp.pl
Oddział‚ przedszkolny  
Borycka Mariola
trelamariola@gmail.com
Judzińska Katarzynaginkaszin@interia.pl
Szymczak Magdalena
magda.szymczak.0b@gmail.com
Zienkiewicz Daria
daria.zienkiewicz@10g.pl
Edukacja wczesnoszkolna: 
Koćwin-Czajka Małgorzata
m.k.czajka@wp.pl
Kostecka Grażyna grazyna_kostecka@wp.pl
Lipczyńska Małgorzata
lipczynska.mal@gmail.com
Maćków Barbara
barbara.mackow@wp.pl
Ostrożyń„ska Anna
ania@ostrozynski.com
Schayer Beata
atascha@wp.pl
Język polski: 
Chodorowska Magdalenabiblioteka.szkola@wp.pl
Falkowska Magdalena
mfalkowska1@op.pl
Szczecińska Katarzyna
kasia-wielun@tlen.pl
Matematyka: 
Hojko Elżbieta
radwanice-dyrektor@wp.pl
Klukowska Małgorzata
m.kluk@interia.pl
Żuchelkowska Sabina
sore.sabina@interia.pl
Język angielski: 
Mielnikiewicz Tomasz
mielnikiewicztomasz@wp.pl
Solarek Magdalenamagda.solarek@wp.pl
Język niemiecki: 
Michno Marta
marta.michno@o2.pl
Przyroda: 
Kątnik Katarzynak.katnik@wp.pl
Historia: 
Falkowska Magdalena
mfalkowska1@op.pl
Informatyka: 
Klukowska Małgorzata
m.kluk@interia.pl
Żuchelkowska Sabina
sore.sabina@wp.pl
Plastyka: 
Kątnik Katarzyna k.katnik@wp.pl
Religia: 
ks.Grudziński Ludwik
 lg@radwanice.us
ks.Rój Henryk
 henroj@op.pl
Muzyka: 
Łukasz Makos 
Technika: 
Katarzyna Kątnikk.katnik@wp.pl
WF: 
Badula Mateusz
mat.badula@gmail.com
Wachnik Beata
betiw1@wp.pl
Logopeda: 
Olejniczak Ewa
ewa.m.olejniczak@wp.pl
Pedagog szkolny: 
Bogińczuk Joanna
boginczuk.joanna@wp.pl
Świetlica: 
Czuba-Wrońska Katarzynakatarzynaczuba47@wp.pl
HołówkaAnna
aniaholowka@wp.pl
Fajkowska Bożena
 bozenafajkowska@wp.pl
Karkut Monika smokmat@op.pl
Kulińska Karolina karlskowron@o2.pl
Włodarczyk Karolina
 g.karolina1@onet.pl
Gimnastka korekcyjna: 
Czuba-Wrońska Katarzynakatarzynaczuba47@wp.pl
Biblioteka: 
Chodorowska Magdalena
biblioteka.szkola@wp.pl
Psycholog: 
Paweł Skibapkskiba@gmail.com
Pracownicy obsł‚ugowo-administracyjni:
Hendzel Danuta
Lipczyńska Elżbieta
Lipczyńska Elżbieta Maria
Lupa Marianna
Łągiewka Anita
Michalak Jolanta
Janiszewski Krzysztof

Kosmala Urszula - kierownik administracji  kierownik-radwanice-szkola@wp.pl

Klepacka Bogumiła- specjalista referent
Schmidt Barbara - higienistka
 
 
         
ZEBRANIA Z RODZICAMI 23 i 24 MAJA
2017-05-22
 
ZEBRANIA Z RODZICAMI - 23 maja 2017r., wtorek, godz. 17.30klasa wychowawca sala0-a Katarzyna Judzi...

Harmonogram zwrotu podręczników
2017-05-21
 
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zwrotu podręczników używanych przez ucznió...


SP w Radwanicach im. Jana Brzechwy.
2007 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Created by EliteMedia