E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

 • 20
  cze
  2024

  Zakończenie roku szkolnego

  Uroczystości odbędą się w trzech turach na hali sportowej: godzina 8.00 – klasy 1-3 godzina 10.00 – klasy 4-7 godzina 12.00 – klasy 8 Po części oficjalnej spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw. Do zobaczenia!

  Czytaj więcej
 • 10
  cze
  2024

  Dzień Patrona

  Dziś przybył do naszej szkoły pan Jan, znany również jako Jan Brzechwa – przybył z całą swą menażerią, katarem i poetyckim zmęczeniem i zaprosił nas na apel – tak świętowaliśmy Dzień Patrona – dziękujemy za ciekawą uroczystość 🙂 A na szkolnym FB kilka ujęć z wydarzenia – TUTAJ.

  Czytaj więcej
 • 05
  cze
  2024

  Nauczyciele kontra uczniowie – na sportowo!

  Z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole mecz piłki siatkowej nauczyciele kontra uczniowie. Realizowaliśmy w ten sposób dwie innowacje pedagogiczne: „Łączy nas sport” oraz „Mentor na boisku”. I sport naprawdę nas połączył i pokazał, jak dobrze potrafimy współpracować, wspólnie się bawić i kulturalnie kibicować, a także relacjonować, co udowodniły siódmoklasistki 🙂 Mecz był […]

  Czytaj więcej
 • 05
  cze
  2024

  Turniej Wiedzy Pierwsza Pomoc

  Uwaga, uwaga – chwalimy się, bo jest kim – nasi uczniowie zdobyli III miejsce w Polsce na XXI Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy „Pierwsza Pomoc” Nowa Ruda w kategorii klas 7-8. Uczniowie intensywnie przygotowywali się pod okiem nauczycielki Doroty Dudzic, druha Jacka Barcickiego oraz druha Pawła Kolanko, a zwycięski zespół wystąpił w składzie: Zofia Czarnomska, Hanna Gdela, […]

  Czytaj więcej
 • 05
  cze
  2024

  Radwanickie AED

  Pierwsze AED w Radwanicach już jest! Dzięki współpracy szkoły i rodziców zdołaliśmy zakupić sprzęt ratujący życie. DZIĘKUJEMY!!! A na szkolnym FB kilka ujęć z informacją o dostępności – TUTAJ.

  Czytaj więcej
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content