E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

 • 15
  paź
  2023

  Gminne mistrzostwa w udzielaniu pierwszej pomocy

  7 października w hali sportowej w Radwanicach odbyły się III Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w udzielaniu pierwszej pomocy, zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Siechnicach (https://pl-pl.facebook.com/OSPSiechnice/) i współfinansowane z budżetu Gminy Siechnice pod honorowym patronatem Burmistrza Siechnic.

  Celem zawodów było propagowanie zasad udzielania pierwszej pomocy i sprawdzenie praktycznych umiejętności zawodników w trakcie pozorowanych wypadków i zdarzeń oraz wymiana wiedzy i doświadczeń z zakresu ratownictwa przedmedycznego pomiędzy uczestnikami.

  W tegorocznych mistrzostwach, po kilkugodzinnych zmaganiach, wyłoniono zwycięzców w każdej z kategorii wiekowej i tak odpowiednio nasi przedstawiciele zajęli III miejsce w kategorii klas 1-3 oraz II miejsce w kategorii klas 4-8. GRATULUJEMY!

  Dodatkowo wręczono nagrodę indywidualną dla naszej uczennicy, Uli Skiby, najlepszej zawodniczki w grupie klas I-III.

  Nasi wolontariusze Agata, Nikola, Natalia, Jakub, Kacper, Jakub Z., Rafał, Igor ze Szkolnego Koła Wolontariatu (https://www.facebook.com/skwradwanice) pomagali w prawidłowym przebiegu mistrzostw, a Bartek z Igorem czuwali również nad nagłośnieniem. Dziękujemy! A na szkolnym FB dostępna jest fotorelacja –TUTAJ.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content