E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

 • 25
  sie
  2019

  Obiady w szkole

  Dzień dobry, kłaniają się Marta i Marcin Kmieciak, właściciele QsQs catering, które to już od grudnia 2018 roku ma przyjemność dostarczać posiłki do SP w Radwanicach.

  Chcielibyśmy Państwa zaprosić do założenia konta w aplikacji Zamów Posiłek, która będzie nam ułatwiała komunikację oraz rozliczenia za

  posiłki: https://aplikacja.zamowposilek.pl/. Dokonywać zamówień będziecie Państwo jedynie poprzez tę aplikację. Tym samym odchodzimy od obciążania pracowników szkoły jakimkolwiek udziałem w sprawach catering-szkoła.

  Prosimy w sprawie posiłków kontaktować się wyłącznie z nami.

  Ceny pozostają bez zmian i są to:

  Zestaw mały 12zł, mała zupa 4zł 250ml, małe drugie danie 8zł 330g Zestaw duży 16zł, duża zupa 6zł 400ml, duże drugie danie 10zł 450g Można zamawiać w dowolnych konfiguracjach np. na poniedziałek tylko zupa, na wtorek duży zestaw, na środę mały zestaw itd.

  UWAGA! Za posiłki obowiązuje przedpłata za miesiąc z góry, płatna maksymalnie do 5go każdego miesiąca, wpłacona kwota widoczna jest w aplikacji albo automatycznie (przy płatności online, ale obciążona jest

  prowizją) lub do 72h w przypadku płatności przelewem tradycyjnym.

  Codziennie do 8:30 macie Państwo możliwość odwołać zamówione posiłki w aplikacji lub smsem do nas 574 072 519. Jeśli odwołania dokonacie Państwo na czas w aplikacji system automatycznie zwróci niewykorzystane środki i w ten sposób w aplikacji tworzy się nadpłata do wykorzystania w kolejnym miesiącu. Jeśli zrobicie to smsem – środki zwrócimy do 24h roboczych w aplikacji. Instrukcję w formie pdf i w filmiku prześlemy w osobnej wiadomości.

  Istnieje możliwość rozszerzenia naszej oferty o śniadania i podwieczorki dla grupy przedszkolnej, jeśli wyrazicie Państwo ku temu chęć – śniadanie wtedy kosztuje 4,5zł a podwieczorek 2zł.

  W sprawie wszelkich pytań proszę dzwonić, a do aplikacji już teraz można się logować i uczyć się jego obsługi.

  Serdecznie pozdrawiamy

  QsQs catering

  zamowienia@qsqs-catering.pl

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content