E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

 • 13
  cze
  2023

  Pokaz pierwszej pomocy

  7 czerwca w naszej szkole, dzięki darowiźnie przekazanej przez Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A, odbył się pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez uczniów oraz opiekuna, którzy brali udział w projekcie unijnym „Równi w przyszłość” Higiena i zdrowie na co dzień, pomoc przedmedyczna, a we wcześniejszych latach uczestniczyli w programie „Ratujemy i uczymy ratować”. W pokazie wzięli udział: mł. bryg. mgr inż. Tomasz Szwajnos – Zastępca Komendanta Miejskiego, mł. bryg. Marcin Juszkiewicz – Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej NR 3 we Wrocławiu, Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej (KOP) p. Paweł Mazurkiewicz, druhowie OSP Siechnice – Jacek Barcicki i Paweł Kolanko oraz nasza szkolna pielęgniarka pani Krystyna Marek.

  Serdecznie dziękujemy naszemu darczyńcy, bo to dzięki niemu powiększyła się szkolna baza sprzętu do nauki pierwszej pomocy: BRAYDEN – manekin BLS/AED + wskaźniki LED czerwone, BRAYDEN – manekin BLS/AED + wskaźniki LED białe, defibrylator AED treningowy XFT120C+, ACT FAST ANTI CHOKING TRAINER – kamizelka treningowa, zestaw imitacji ran – wersja podstawowa, szyna SPLINT – komplet 4 szt. w etui, szyna Zimmera na palec – rozmiar 400 x 20 mm, mini apteczka – breloczek ratowniczy – czerwony, maty BLS do nauki pierwszej pomocy, gaza opatrunkowa jałowa 1 m2 oraz bandaże.

  Dziękujemy bardzo raz jeszcze za ogromne wsparcie, którego Państwo nam udzielili!

  Wielkie podziękowania składamy także zaproszonym gościom za wsparcie i obecność na pokazie.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content