E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

  • 05
    maj
    2024

    Pola i Dawid na OTWP

    Pod koniec kwietnia w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej nr. 7 we Wrocławiu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.  W konkursie uczestniczyli zwycięzcy eliminacji gminnych ze szkół podstawowych i średnich powiatu wrocławskiego. Naszą gminę reprezentowali: Dawid Niemczyk z 7b i Pola Grzegorzek z 5c, którzy rozwiązywali test składający się z 30 pytań dotyczących wiedzy ze znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, organizacji ochrony przeciwpożarowej, szeroko rozumianego ratownictwa oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa powszechnego, a także historii i tradycji ruchu strażackiego. Gratulujemy Poli miejsca czwartego i Dawidowi miejsca drugiego! I jeszcze kilka ujęć z wydarzenia na naszym szkolnym FB – TUTAJ – zapraszamy.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content