E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

 • 11
  mar
  2020

  Przerwa z zajęciach szkolnych

  SZANOWNI RODZICE

  Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa dzieci, zajęcia w szkole zostają zawieszone od 12 marca do 25 marca 2020 r.

  W dniach 12 i 13 marca 2020 r., w oddziale przedszkolnym (zerówka) i w szkole będą prowadzone zajęcia opiekuńcze, dla tych dzieci których rodzice nie będą mieć możliwości zorganizowania dla nich opieki.

  1. Od poniedziałku (od 16 marca do 25 marca 2020 r.) wychowankowie (oddział przedszkolny) i uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nie będą też organizowane zajęcia opiekuńcze.
  2. Bardzo proszę Państwa o zachęcanie dzieci do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.
  3. Jeśli Państwa dziecko jest w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej ZUS.
  4. Przekazujcie Państwo osobom, które będą opiekować się Waszym dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny.
  5. Prosimy o rygorystyczne przestrzeganie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń.
  6. Proszę śledzić na bieżąco komunikaty GIS (Główny Inspektorat Sanitarny), MZ (Ministerstwo Zdrowia) i MEN (Ministerstwo Edukacji Narodowej) o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

  Z poważaniem

  Marta Giszko – dyrektor SP w Radwanicach

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content