E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

 • 20
  wrz
  2022

  Talenciaki – przyłącz się do akcji :)

  Informujemy Państwa, że na prośbę rodziców, postanowiliśmy zgłosić naszą szkołę do projektu „Szkoły pełne talentów” organizowanego przez firmę Lidl Polska. Zachęcamy w związku z tym wszystkich robiących zakupy w sklepach Lidl do przekazywania szkole „Talentów” uzyskanych w sklepach. Pudełka, w których będziemy gromadzić „Talenty”, znajdują się na portierni, bibliotece oraz w sekretariacie szkoły. 

  Zasady akcji są proste: od 5 września br. klienci sklepów Lidl Polska będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469  przekażą je wybranej szkole. Placówka sama zdecyduje, na co zostaną wymienione zebrane Talenciaki. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Dzięki temu każda szkoła może wybrać to, czego najbardziej potrzebuje.  

  Najnowszy projekt Lidl Polska ma odmienić na lepsze nie tylko warunki, w których uczą się miliony polskich dzieci, ale przede wszystkim ich przyszłość. 

  Wystarczy wydać 50 zł i kupić przynajmniej jeden owoc lub warzywo, aby zdobyć Talenciaka. Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny. Wyniki losowań można śledzić na https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469  

  Zapraszamy do wzięcia udziału w tym projekcie 🙂 

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content