E-dziennik

Kalendarz

Kontakt

 • 31
  sie
  2021

  Utrudnienia dotarcia do szkoły związane z budową

  Drodzy Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Radwanicach!
  W nadchodzącym roku szkolnym czekają nas poważne utrudnienia. W związku z pracami prowadzonymi nad rozbudową naszej szkoły został ograniczony dostęp do parkingu przy ulicy Szerokiej. Do Państwa dyspozycji jest tylko połowa parkingu, ale niestety nie będzie możliwości przejścia do budynku szkoły od tej strony. Otwarte jest jedynie wejście od ul. Szkolnej. Można zaparkować za szkołą, ale dojść do niej trzeba drogą okrężną ulicą Reja i ul. Wrocławską bądź ul. Spacerową. Dojazd od strony ul. Szkolnej jest możliwy, ale niestety nie ma tam wystarczającej ilości miejsc parkingowych.
  W związku z tą sytuacją apelujemy o przybywanie do szkoły spacerem bądź komunikacją gminną. W pierwszych dniach września  nie będzie też możliwości zaparkowania pod szkołą rowerem, gdyż stojaki rowerowe zostaną zamontowane na patio po pierwszym września. W chwili obecnej są niedostępne.

  Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Będziemy Państwa informować na bieżąco o ewentualnych zmianach dotyczących dostępu do budynku szkoły.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radwanicach
Facebook
Skip to content